Corpinet Blog Dijital Kurumsal Hafıza Nedir? Nasıl Çalışır?

Dijital Kurumsal Hafıza Nedir? Nasıl Çalışır?

Dijital Kurumsal hafıza, firmaların geçmişten günümüze tüm verilerinin saklanabileceği ve gerektiğinde yeniden kullanılabileceği anlamına gelmektedir.
Corpinet Blog Özlük Dosyası Nedir? Nasıl Hazırlanmalıdır?

Özlük Dosyası Nedir? Nasıl Hazırlanmalıdır?

Özlük dosyası, her şirketin her bir çalışan için ayrı ayrı tutması gereken, çalışana ait tüm bilgilerin bulunduğu bir nevi çalışan kayıt dosyasıdır.
Corpinet Blog Puantaj ve Puantaj Cetveli nedir?

Puantaj ve Puantaj Cetveli nedir?

Puantaj, bir işletmede çalışanların saat ya da gün bazında çalışma sürelerinin kayıt altında tutulması ve raporlanmasıdır.
Corpinet Blog Masraf Yönetimi Nedir? Avantajları Nelerdir?

Masraf Yönetimi Nedir? Avantajları Nelerdir?

Dijital dönüşüm gün geçtikçe önem kazanıyor. Müşteri istekleri değiştikçe firmalar hem iş süreçlerinde hem de hizmet ve ürünlerini her konuda daha hızlı ve etkili çözümler arayışındalar.
Corpinet Blog Performans Yönetimi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Performans Yönetimi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Personellere özgü hedeflerin belirlendiği, ölçümlendiği ve sonuçlarının iyileştirildiği sürece performans yönetimi denir.
Corpinet Blog Yıllık İzin Nedir? Nasıl Kullanılır?

Yıllık İzin Nedir? Nasıl Kullanılır?

Çalışanların en temel haklarından biri de yıllık izindir. Çalışanlar gerekli şartlar oluştuğunda bu hakkını kullanmalıdır. Tüm çalışanların yıllık izin süreleri aynı olmamaktadır.
Corpinet Blog Uzaktan Çalışma Yönetmeliği Nedir?

Uzaktan Çalışma Yönetmeliği Nedir?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, pandemiden sonra artan uzaktan çalışma yöntemleri için Uzaktan Çalışma Yönetmeliğini oluşturdu.
Corpinet Blog Mali Müşavir kimdir?

Mali Müşavir kimdir?

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Kanunu ve 3568 Sayılı Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu" kapsamında gerçek ve tüzel kişi olan işletme ve işletmelerin muhasebe defterlerini tutmak...
Corpinet Blog Yakın Geleceğin On Yeni Mesleği

Yakın Geleceğin On Yeni Mesleği

Günümüz dünyasından değişmeyen tek gerçek değişimin hızlı ve yıkıcı gerçekliği. Corpinet (www.corpinet.com) olarak bizler bu gerçekliği en derinden hisseden bilişim sektöründe ihtiyaçları öngörüp ürüne çevirene kadar geçen sürede ürünün eskidiğini görmekteyiz.
Corpinet Blog Tüm Yöneticilerin Sahip Olması Gereken Ortak Özellikler

Tüm Yöneticilerin Sahip Olması Gereken Ortak Özellikler

Yönetici olarak kaç kişiyle birlikte çalıştığınızın pek önemi yok. Ne kadar büyük ya da ne kadar küçük bir ekibin yöneticisi olursanız olun, her yöneticide olması gereken bazı ortak özellikler var.
İletişim
ÜCRETSİZ DENEYİN
Atesoft Web tasarım - Web Sitesi geliştirme