ÖZELLİKLER

CORPİNET NEDİR?
Corpinet, KOBİ’lerin en geniş kapsamlı digital dönüşümünü sağlayan ilk ve tek bulut yazılım şirketidir. Satış, Müşteri İlişkileri (CRM), İnsan Kaynakları ve Doküman Yönetimi ile Dijital Şirket fonksiyonlarını tek bir platformda sadece çalışan başına 1 USD’ye sunarak işletmelere eşsiz rekabet avantajı sağlar. Böylece Corpinet yazılım pahalı ve karmaşıktır inanışına meydan okur.

Satış Gücü & CRM

Tüm ekibinizin etkinlik bazlı aktivitelerini takip edebilir, onlara görevler verebilir ve bunları anlık yönetebilirsiniz. Tüm ofis ve saha ekibiniz için kullanabilir, çalışanlarınızın iş ve pozisyonlarına göre özelleştirebilirsiniz. Satış ekipleriniz için gereken satış hunisi, süreç yönetimi, satış raporları, müşterinin 360 derece görünümü, tekrarlayan satışlar için destek ve satış otomasyonu gibi tüm araçları bünyesinde barındırır.

İnsan Kaynakları

Personel kartlarını oluşturabilir, özlük dosyası takibi yapabilirsiniz. Farklı yıllık izin tabloları oluşturup kişiye özel yıllık izin tabloları kullanabilirsiniz. Tüm yıllık izin talep ve onayları sistemden yönetebilir, otomatik hatırlatma ve toplu görüntülemeler alabilirsiniz. Şirket, departman ve kişisel performans yönetimi yapabilirsiniz. Prim ve puan yönetimi yaparak ekibinizden sürekli motivasyon ve yüksek performans alabilirsiniz. Puantaj takibi ve personel maliyet takibi yapabilirsiniz. Duyuru ve bildirim yapabilir, sistem PDKS raporlaması alabilirsiniz.

Doküman Yönetimi

Organizasyon şemanız, vizyon misyon ve diğer kalite dokümanları ile personel yönetmelikleri, prosedür, talimat ve benzeri onay ve süreç kontrollü diğer kurumsal doküman yönetimi Corpinet ile çok kolay. Tüm kalite doküman onay ve değişikliklerinde elektronik bildirim ve hatırlatmalar otomatik yapılır. Tüm dokümanlar ilgili süreç, ekipman, aktif ve benzeri tüm ilişkili konular ile sistematik ve anlamlı şekilde ilişkilendirilir, sizlere anlamlı sonuç ve raporlar sunar. Tüm kalite dokümanlarınız dijital arşivlerinizde, yetkili personelinizin her an erişimine açık. Corpinet kurumsal doküman yönetimi kurumsallıktan çok daha fazlası, güncellemeler, hatırlatıcılar ve geçmiş doküman arşiv işlemleri.

Dijital Şirket

Şirketinizin dijital dönüşümü için eksik kalan tüm süreç ve fonksiyon özelliklerini kapsar. Şirketinize özel video konferans sistemine sahip olursunuz. Kişisel ve ekip hatırlatıcısı kurabilirsiniz. Firmanızı ortak akıl ile yönetmek için tüm ekibin fikir ve önerilerini takip edip değerlendirme imkanı sağlar. Gantt Diyagramı ile proje takibi yapabilirsiniz. Şirketinizin intranet sistemi olur. Tedarikçi yönetimi, onaylı sağlayıcı takibi, sağlayıcı sözleşme ve özel fiyat listelerini takip edebilir, dönem sonu hatırlatma ve bildirimler alırsınız. Satın alma talep yönetimi yapabilirsiniz.
ÜCRETSİZ DENEYİN
Atesoft Web tasarım - Web Sitesi geliştirme