Ticari Gayrimenkul Danışmanı İle Çalışmak


Serpil Başcı
Gayrimenkul Yatırım Danışmanı
Firma
REMAX Red
e-Posta
***********************
Telefon
***********************
Web Sitesi
https://www.remax.com.tr
Uzmanlık Alanları
- Ticari Gayrimenkul Ekspertiz ve Alım Satım
Ticari bir işletmenin en değerli maddi varlıklarından biri sahip olduğu ve olacağı gayrimenkulleridir!

- Şirketiniz için yeni bir ticari gayrimenkul almak mı istiyorsunuz?

- Şirketinizin yatırımlarından olan bir gayrimenkulü satmak mı istiyorsunuz?

Şirketinizin faaliyet konusuna uygun üretim, depolama , perakende satış,yönetim merkezi olabilecek işinizi bir adım ileri taşımanız için ihtiyacınız olan ticari bir gayrimenkul arıyor olabilirsiniz! Belki de geleceğinizi garantileyebileceğini düşündüğünüz kurumsal kiracılı bir gayrimenkul almak istiyorsunuz! Gayrimenkul danışmanları işte bu aşamada devreye giriyor. Birçoğumuz bu süreci kendimiz yönetebiliriz düşüncesiyle uzun ve yorucu bir maceraya atılıyoruz ancak bir gayrimenkul danışmanının size sağladığı faydaları okuduktan sonra fikriniz değişecek.


Doğru Bir Ticari Gayrimenkul  Danışmanının size sağlayacağı avantajlar.
 
 • Gayrimenkul danışmanı arayışınız başladığı ilk andan itibaren süreci teslim edeceğiniz biridir.
 • Size arayışınıza ve ya alım-satıma konu olan gayrimenkulle ilgili detaylı rakamlara dayanan  piyasa raporlarını sunarak sürecin da ha hızlı ve bilinçli ilerlemesine yardımcı olur.
 • İyi bir gayrimenkul danışmanı en uygun yatırımı yapmanız konusunda sizi bilgilendirir.
 • Birçok farklı  alternatifle karşılaştırma ve seçme imkanı  sunar.
 • Piyasayı iyi bildiği için uygun fiyat belirler.
 • Asıl amacı satış değil satın almayı sağlamaktır.
 •  Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Bankalar ile sürekli iş birliği içerisinde oldukları için kredi oranları farklı kurumlarda ki ticari krediler için farkındalığınızı sağlarlar.
 • Tapu mevzuatları ve sürecin en hızlı sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için  size yardımcı olur.
 • Mülkün tüm riskli noktalarını inceleyerek gelecekte meydana gelecek sorunlara karşı tedbirler alır.
 • Satım- alım sürecinin başından sonuna kadar yasal prosedürlerin takibini sağlayarak hata yapılmasını önler.
 
Doğru Danışmanı Nasıl Seçebiliriz?
2021 yılı itibariyle Türkiye’de  180.000  üzeri Gayrimenkul danışmanı bulunmaktadır. Son düzenlemeler ve yürürlüğe alınan Taşınmaz Ticareti kanunlarıyla  birlikte 50.000  kayıtlı bu alanda eğitimini tamamlamış  gayrimenkul danışmanı bulunmaktadır.Bu işi gerçek bir  meslek ve uzmanlık alanı olarak seçmiş yetki belgesini  almış,konusunda ve bölgesinde uzman bir danışman olması birinci öncelik olmalıdır.
Ticari Gayrimenkul Danışmanları bahsettiğimiz bu sayıların içerisinde çok da ha az sayıda dır.Kurumsal kiracılı  kira getirili mülkler,imalat-üretim-depolama-lojistik-imarlı arsa ve arazi-bina-plaza-ofis katları-akaryakıt istasyonları,otel ,konaklama tesisleri v.b.  birçok farklı alanda uzmanlaşarak zaman içinde kazandıkları tecrübe birikimlerini sizlerin hizmetine sunarlar. Her sektörde olduğu gibi Gayrimenkul danışmanlığında da referanslar , da ha önce yaptığı işlemler şu an aktif olarak çalıştığı bölge ve mülkler,değişen yeni dünya düzeninde dijital pazarlama stratejilerini en iyi şekilde kullanması seçiminizi kolaylaştıracak etkenlerdir.   

Gayrimenkul danışmanları ikinci kez aynı müşteriye hizmet veremiyorlarsa kendilerini başarısız sayarlar. Öncelikleri memnun müşteriler yaratmak , mülk alım satımı gündeme geldiğinde ilk akla gelen, güvenilir ve sağlam sürdürülebilir ilişkiler kurmaktır.
Bir iş insanı olarak Ticari Gayrimenkul alım satım işlerimde gözü kapalı güvenebileceğim ,minimum sürede maximum hizmet alabileceğim ,avukatımla,doktorumla olduğu gibi mahremiyetimiz olsun ,bazen omuz omuza,kimi zaman sırt sırta,yeri gelince de kafa kafaya verip işleri kolaylıkla halledelim diyebileceğiniz bir danışmanı seçebilmeniz ve nasıl seçeceğiniz hakkında  ufak detaylar paylaştık.

Size tek müşterisi gibi hissettiren işinin uzmanı danışmanlarla karşılaşmanız ve faydalı olması dileğiyle


Serpil BAŞCI
Ticari Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanı

 
İletişim Whatspp Logo
Atesoft Web tasarım - Web Sitesi geliştirme