REFERANSLAR

Corpinet tüm çalışanlarımızı ve yönetim kadromuzu daha planlı olmaya alıştırdığı gibi plandan sapmaların raporlanmasını ve ölçülmesini de sağlar. Her ortamda her an güncel ve geriye dönük tüm doküman ve iş verilerimiz elimizin altında.
Hakan Öztanlılar Chemco
Yıllardır problemimiz olan yıllık izinler ve özlük dosyaları Corpinet sayesinde bizler için artık sorun olmaktan çıktı. Başta saha ekibimiz olmak üzere tüm personelimizin performansını anlık ve doğru ölçebiliyoruz. Personelin aidiyet duygusunu arttırıp yüksek motivasyon sağladı. Tüm kayıtların güncel ve geçmiş verilerinin elimizin altında olması bizler için büyük kolaylık.
K. Atınç SARISOY Polar Su A.Ş.
Corpinet ile müşteri ilişkilerimizi profesyonel şekilde yönetip, memnuniyetlerini en yüksek seviyeye çektik. Personel yönetimini artık çok daha kolay şekilde yönetebiliyoruz. Corpinet ile önemli dosyalarımızın her zaman güvenilir şekilde korunduğundan eminiz.
Olcay ŞAHİN Şahin Gümrük Müşavirliği
Corpinet ile tüm iş süreçlerimizi kayıt altına aldık, tüm dokümanlarımızı dijital ortama taşıdık. Kurumsal hafızamız oluştu ve artık çalışanlarımız için birçok kolaylıklar yanında yönetim kadromuzun işi de çok kolaylaştı.
Abdullah USLU İnfo Group Staış Direktörü
Corpinet dijital dönüşüm sürecimizin en önemli partneri oldu. Başta CRM olmak üzere tüm fonksiyonlarını kullanıyoruz. Karar vermeden önce yerli ve yabancı bir çok şirketi araştırdık. Ürüne olan destekleri ve çok cazip fiyatlandırma seçeneği ile Corpinet'i seçtik. Özellikle karmaşık menülerden uzak net bir yapı olduğu için adapte olmamız çok kısa oldu.
Gökhan ACAR VALURA - Kurucu
Tüm doküman ve arşivimizi tek bir yerde topladık. Her zaman ve her yerden hızlı ve kolayca istediğimiz tüm bilgilere ulaşabiliyoruz. Corpinet bize çok fazla zaman kazancı ve kolaylık getirdi.
Onur Demirci Elitay Yönetim Kurulu Başkanı
ÜCRETSİZ DENEYİN
Atesoft Web tasarım - Web Sitesi geliştirme