ÖZELLİKLER

Satış Gücü & CRM
Corpinet ile tüm ekibinizin etkinlik bazlı aktivitelerini takip edebilir, onlara görevler verebilir ve bu görevleri anlık olarak yönetebilirsiniz. Çalışanlarına iş takiplerinde planlama kolaylığı ve birçok esneklik imkanı sağlayarak onların hayatını kolaylaştırıp, verim artışı sağlarsınız. Corpinet Satış Gücü ve CRM Yazılımını tüm ofis ve saha ekibiniz için kullanabilir, çalışanlarınızın iş ve pozisyonlarına göre özelleştirebilirsiniz. Corpinet, satış ekipleriniz için gereken satış hunisi, süreç yönetimi, satış raporları, müşterinin 360 derece görünümü, tekrarlayan satışlar için destek ve satış otomasyonu gibi tüm araçları bünyesinde barındırır.

Klasik anlamda CRM uygulamalarının çok dışında bir yazılım olan Corpinet ile karmaşık yazılımların önüne geçer, çalışanlarınıza zaman ve kullanım kolaylığı sağlayarak aynı zamanda Satış Gücünüzü de en verimli şekilde kullanmanıza imkan sağlar.

Uygulama gereksinimi olmaksızın mobil cihazlardan erişim kolaylığı ile tüm görev hatırlatmalarını ve plan bildirimleri ile esnek kullanım sağlar.
Dijital İntranet Programı

Satış Gücü & CRM

İnsan Kaynakları

Doküman Yönetimi

Dijital Şirket

İletişim Whatspp Logo
ÜCRETSİZ DENEYİN
Atesoft Web tasarım - Web Sitesi geliştirme