Hizmet ve Çözümlerimiz

Corpinet Nedir?Corpinet, KOBİ'lerin en geniş kapsamlı digital dönüşümünü sağlayan ilk ve tek bulut yazılım şirketidir. Satış, Müşteri İlişkileri (CRM), İnsan Kaynakları ve Döküman Yönetimi ile Dijital Şirket fonksiyonlarını tek bir platformda sadece çalışan başına 1 USD'ye sunarak işletmelere eşsiz rekabet avantajı sağlar. Böylece Corpinet yazılım pahalı ve karmaşıktır inanışına meydan okur.

Corpinet Aktivite Takip


Tüm ekibinizin etkinlik bazlı aktivitelerini takip edebilir, onları görevler verebilir ve bunları anlık yönetebilirsiniz. Tüm ofis ve saha ekibiniz için kullanabilir onarın iş ve pozisyonlarına göre özelleştirebilirsiniz. Ayrıca müşteri aktiviteleri ilgili müşterilerin aktivitelerine kaydedilir, ihtiyaç duyduğunuz her an elinizin altında. Tüm aktiviteler personellerin sicillerine kaydedilerek performans yönetimi ve primlendirme kriterleri için değerlendirmeye alınır.

Corpinet Masraf Yönetimi


Tüm çalışanların masrafları yöneticileri tarafından görselleri ve tüm bilgileri ile birlikte incelenerek onaylanır. Kabul edilmeyen masraflar iade edilebilir. Dört katmanlı yönetici tanımlaması yapılabilir. Çoklu KDV girişi yapılabilir, dövizli masraf girişi yapılabilir. Yönetici onay seviyeleri kurgulanabilir. Tüm masraf geçmişi ve arşivi elinizin altında. Masraf merkezi uygulaması ve müşteriye yansıtılacak masraflar sistem üzerinden yönetilebilir. Muhasebe departmanınız tarafından tek tuş ile muhasebe fişi oluşturulabilir.

Proje Yönetimi


Bu özellik ile sınırsız proje takip ve yönetimi yapabilirsiniz. Müşteri özelinde veya genel bir projeyi, seviyelere ayırarak her seviye için ilgili personeller ve iş bitirme tarihleri belirleyebilir, proje için döküman ekleyebilir, proje için bütçe girip gerçekleşme takibi ve yönetimi yapabilirsiniz. Projeleri tüm aşamalarda kimde beklediği, tamamlanma yüzdesi ve daha birçok detayda takip edebilir, sistemin göndereceği hatırlatmalar ile gecikme ve atlamaların önüne geçebilirsiniz.

Corpinet Performans Takip


Tüm çalışanlarınızın performans takibi ve yönetimi yapılabilir. Kişiye özel iş hedefleri, yetkinlik girdileri ve etkinlikler belirlenebilir. Anlık değerlendirme raporları alınabilir. Dönem sonlarında hak edilen primler ve puanlar şeffaf bir şekilde belirlenir. Firmaya ve kişiye özel performans kriterleri belirleyebilirsiniz. Yetkinlik ve etkinlikleri performans puanına bağlayıp minimum hakkediş puanı belirleme.

Corpinet Personel Maliyetleri


Tüm personelinizi ücret, sgk, prim, masraf, akar yakıt, sigorta, kasko, telefon ve birçok maliyetini takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Corpinet Potansiyel Müşteri


Şirketinizin potansiyel müşteri takibini yapabilir, potansiyel müşteri piramitini oluşturabilirsiniz. Kişi ve bölge bazlı piramitler hazırlayabilirsiniz. Potansiyel müşteriler, türlerine, bölgelerine, sektörlerine, büyüklüklerine ve birçok değişkene göre beş kademede yeni müşteriye kadar olan tüm aşamaları yönetebilirsiniz.
PM – VM – İM – SM –YM

Corpinet Yıllık İzin


Tüm ekibiniz sistem üzerinden izin talebinde bulunabilir, ilgili yöneticileri tarafından onaylanabilir. Yıllık Ücretli İzin, Ücretsiz İzin ve İdari için olarak takipler yapabilirsiniz. Sistem üzerinden kişilerin hak edişleri otomatik olarak yılına ve çalışanın yaşına uygun şekilde işlenir. Sistem üzerinden izin formu ve yıllık izin defteri alınabilir. Yıllık izinde artık karışıklıklara ve unutmalara son.

Fiyat Listeleri, Teklifler ve Sözleşmeler


Tüm müşteri fiyat listeleri, sözleşme ve teklifleri elinizin altında geçmiş arşivleriniz güvende. Firmalara özel fiyat listeleri oluşturulabilir. Sözleşme ve tekliflerinizi onayda, onaylı ve kayıp statülerine kadar tüm aşamalarında takip edebilirsiniz. Güncel ve geçmiş tüm sözleşmeleriniz elinizin altında. Dönem sözleşmeleriniz ile ilgili gelecek aylar ve yıllarda düzenleyeceğiniz ne tutarda fatura var bilgisine saniyeler içinde erişebilirsiniz.

Aktifler


Tüm aktifleriniz ve dokümanları her an elinizin altında. Taşıtlarınız kiralık ve şirket araçları sözleşmeleri, faturaları, zimmet tutanakları, geçmiş kullanıcı listelerine hızlıca ulaşa bilirisiniz. Taşıtların ceza tutanaklarını, ödeme makbuzlarını ve ödemesi kişiye mi yansıtıldı, şirketin mi katlandı bilgi takipleri. Tüm demirbaşlarınız görselleri, alış faturaları, zimmet tutanakları ve diğer tüm dokümanları ile yönetimi ver arşivlenmesi. Tüm sigortalarınız ilgili kişi, taşıt ve demirbaş ile ilişkilendirilir. Muayene, sigorta ve kira dönemleri unutmalarına artık son verin.

Hatırlatıcı


Tüm modüllerde her türlü aktivite ve tarih bildirimleri sistem tarafından düzenli olarak ilgili kullanıcılara yapılır. Günlük aktivite raporu, Ekip kullanım bildirimi, İzin talep bildirimi, İzin onay bildirimi, Masraf talep bildirimi, Masraf onay iade ve süreç rapor, Sigorta, muayene ve sözleşme hatırlatıcı, Öneri ve fikir bildirimleri, Kurum içi haber ve diğer iç bildirimler, Proje takip ve süreç hatırlatıcıları.

Döküman Yönetimi


Organizasyon şemanız, personel yönetmelikleriniz, prosedür, talimat ve diğer kurumsal doküman yönetiminiz corpinet ile çok kolay. Kurulum ve yatırım gerektirmeden aynı gün kullanımınıza hazır. Tüm kalite dokümanlarınız dijital arşivlerinizde, yetkili personelinizin her an erişimine açık. Corpinet kurumsal doküman yönetimi kurumsallıktan çok daha fazlası, güncellemeler, hatırlatıcılar ve geçmiş doküman arşiv işlemleri.

Corpinet Özlük Dosyası


Tüm ekibin özlük dosyası dijital arşivinizde tutulur. Eksik doyalar ile ilgili bilgilendirme ve hatırlatmalar yapılır. Eski personelleriniz dosyaları arşivlenir ve ihtiyacınız olan tüm dokümanlar bir tuş uzağınızda.
Haydi Corpinet Avantajlarına Sende Sahip Ol
Ücretsiz Dene Bizi ara 0216 606 17 04
Dikkat !!

Atesoft Web tasarım - Web Sitesi geliştirme