Hakkımızda
Biz Bir Vizyon Ortaya Koyduk

Bilgi çağında, KOBİ'lerin sınırlı kaynaklarına rağmen ayakta kalıp gelişmelerini mümkün kılacak olan hamlenin Dijital Dönüşüm olduğuna inanıyoruz. Bunun için öyle bir yazılım olmalı ki; işletmeler sabit kıymet yatırımı yapmasınlar, farklı farklı çözümleri entegre etmek zorunda kalmasınlar, ihtiyaçları olan çoğu çözümleri tek bir platformda sahip olsunlar, yüksek güvenlik sunsun, kullanımı basit ve tüm KOBİ'lerin ulaşabilecekleri bir maliyeti olsun.

Corpinet yazılım ile ilgili tüm inanışlara meydan okuyarak "Global ölçekte 1 Milyon'dan fazla çalışanın verimini arttırmak" hedefi ile yol almaktadır.

Corpinet, KOBİ'lerin en geniş kapsamlı digital dönüşümünü sağlayan ilk ve tek bulut yazılım şirketidir. Beş farklı yönetim ihtiyacını yirmiden fazla fonksiyon ile tek bir platformda çalışan başına 1 USD yatırm ile sunarak işletmelerin satışlarını, karını ve verimliliğini arttırır. En büyük hedefimiz dokunduğumuz tüm firmalara ek değer yaratıp onların başarılarına katkı sağlamaktır.

Kurucu
Hüseyin AKSEL
Ekibimiz
Murat ATEŞ Yazılım Direktörü
Av. Aybike YILMAZ Hukuk Danışmanı
Gizem AYBALKAN İş Geliştirme Müdürü

Tülin YAVUZ Satış Müdürü
Nagihan ÖZKOÇ Muhasebe Yöneticisi
Yatırımcılar
Elif AKSEL
Cemile BAYKUŞ
Corpinet Tarihine Bakalım
  • 2019Corpinet tüm fonksiyonları ile kullanıma açıldı. Kadromuzu genişlettik.
  • 2018Beta sürümü piyasaya sürüldü. Güncellemeler ve hata düzeltmeleri yapılmaya devam edildi. DHL ile çalışmaya başlandı, referanslarımıza ilk uluslararası firmayı ekledik. Uluslararası bir yatırım fonu ile dijital çözüm ortaklığı anlaşması imzalandı.
  • 2017Corpinet Bilişim A.Ş. kurularak yazılım tüm dijitalleşme ihtiyacı olan firmaların kullanımına sunuldu. Masraf modülü eklendi.

  • 2016Yazılımın tüm tasarımı ve kod alt yapısı yenilenerek sistem alt yapısı güncellendi, yeni özellikleri eklendi. Danışmanlık ve denetim firmaları ile çalışıldı, yazılım stres testlerine tabi tutuldu.
  • 2015Yeni ofisimize (Brandium Rezidans) taşındık. Taşıtlar, demirbaşlar, sigorta yönetim modülleri devreye alındı.
  • 2014Yazılım için destek alınan yazılım firması tüm ekibi ile firma bünyesine dahil edildi ve yazılım geliştirme firma bünyesine yapılmaya olanak sağlanarak şirket temelleri sağlamlaştırılıp geliştirmelerde esneklik ve hız kazanıldı.
  • 2014Aktivite bazlı etkinlik takibi ve müşteri yönetimi sisteme dahil edilip, sözleşme, teklif ve fiyat listesi yönetim ve arşivi ilave edildi.
  • 2013İlk personel ajanda uygulaması post-it devreye alındı.
  • 2011Yıllık izin takibi ve yönetimi uygulamaya dahil edildi.
  • 2009 2008Kurucumuzun yönetim danışmanlığı yaptığı firmaların kullanımına açtığı doküman yönetimi ve personel özlük arşivi uygulaması kullanıma açılarak corpinet.com un ilk temelleri atıldı.
Dikkat !!

Atesoft Web tasarım - Web Sitesi geliştirme