KURUMSAL

Biz Bir Vizyon Ortaya Koyduk
Bilgi çağında, KOBİ’lerin sınırlı kaynaklarına rağmen ayakta kalıp gelişmelerini mümkün kılacak olan hamlenin Dijital Dönüşüm olduğuna inanıyoruz. Bunun için öyle bir yazılım olmalı ki; işletmeler sabit kıymet yatırımı yapmasınlar, farklı farklı çözümleri entegre etmek zorunda kalmasınlar, ihtiyaçları olan çoğu çözümlere tek bir platformda sahip olsunlar, yüksek güvenlik sunsun, kullanımı basit ve tüm KOBİ’lerin ulaşabilecekleri bir maliyeti olsun.

Corpinet, yazılım ile ilgili tüm inanışlara meydan okuyarak “Global ölçekte 1 Milyon’dan fazla çalışanın verimini arttırmak” hedefi ile yol almaktadır.

Corpinet, KOBİ’lerin en geniş kapsamlı digital dönüşümünü sağlayan ilk ve tek bulut yazılım şirketidir. Yedi farklı yönetim ihtiyacını yirmiden fazla fonksiyon ile tek bir platformda çalışan başına 1 USD yatırım ile sunarak işletmelerin satışlarını, karını ve verimliliğini arttırır. En büyük hedefimiz dokunduğumuz tüm firmalara ek değer yaratıp onların başarılarına katkı sağlamaktır.
Dijital İntranet Programı

TARİHÇE

2022 Corpinet
2022
- Onboarding versiyon 3.01/2’ye geçildi.
- CVyaz projesi çalışmalarına başlandı
2021 Corpinet
2021
- Savunma sanayi firmaları için proje modülünde geliştirmeler yapıldı ve çalışmaya başlandı.
- Otomotiv sektörüne özel çalışmalar yapıldı, sektör lideri firmalar proje ve süreç yönetimi uygulamamız devreye alındı.
2020 Corpinet
2020
- Proje modülü versiyon 2.04/1 devreye alındı.
- Proje modülü için farklı sektör temsilcileri ile görüşmeler başlatıldı ve bu konuda çalışacak yeni arkadaşlar ekibe dahil edildi.
2019 Corpinet
2019
Corpinet tüm fonksiyonları ile kullanıma açıldı. Kadromuzu genişlettik.
2018 Corpinet
2018
Beta sürümü piyasaya sürüldü. Güncellemeler ve hata düzeltmeleri yapılmaya devam edildi. DHL ile çalışmaya başlandı, referanslarımıza ilk uluslararası firmayı ekledik. Uluslararası bir yatırım fonu ile dijital çözüm ortaklığı anlaşması imzalandı.
2017 Corpinet
2017
Corpinet Bilişim A.Ş. kurularak yazılım tüm dijitalleşme ihtiyacı olan firmaların kullanımına sunuldu. Masraf modülü eklendi.
2016 Corpinet
2016
Yazılımın tüm tasarımı ve kod alt yapısı yenilenerek sistem alt yapısı güncellendi, yeni özellikleri eklendi. Danışmanlık ve denetim firmaları ile çalışıldı, yazılım stres testlerine tabi tutuldu.
2015 Corpinet
2015
Yeni ofisimize (Brandium Rezidans) taşındık. Taşıtlar, demirbaşlar, sigorta yönetim modülleri devreye alındı.
2014 Corpinet
2014
Yazılım için destek alınan yazılım firması tüm ekibi ile firma bünyesine dahil edildi ve yazılım geliştirme firma bünyesine yapılmaya olanak sağlanarak şirket temelleri sağlamlaştırılıp geliştirmelerde esneklik ve hız kazanıldı.
2014 Corpinet
2013
Aktivite bazlı etkinlik takibi ve müşteri yönetimi sisteme dahil edilip, sözleşme, teklif ve fiyat listesi yönetim ve arşivi ilave edildi.
2013 Corpinet
2012
İlk personel ajanda uygulaması post-it devreye alındı.
2011 Corpinet
2011
Yazılım, kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda güncellendi ve diğer danışmanlık ve denetim firmaları ile kullancı anlaşmaları yapıldı. 
2009 Corpinet
2009 - 2010
Kurucumuz yönetim danışmanlığı yaptığı firmaların kullanımı için, doküman yönetimi, özlük dosyası yönetimi, yıllık izin talep ve onay süreçlerini dijital ortama taşıyabilecekleri bir yazılım geliştirdi. Bu uygulama ile Corpinet'in ilk temelleri atılmış oldu. 
İletişim Whatspp Logo
ÜCRETSİZ DENEYİN
Atesoft Web tasarım - Web Sitesi geliştirme