ÖZELLİKLER

İnsan Kaynakları
Personel kartlarını oluşturabilir, özlük dosyası takibi yapabilirsiniz. Farklı yıllık izin tabloları oluşturup kişiye özel yıllık izin tabloları kullanabilirsiniz. Kişilerin yaşlarına, çalışma yıllarına uygun olan yıllık izin hak edişleri sisteme otomatik yüklenir. Tüm yıllık izin talep ve onayları sistemden yönetebilir, otomatik hatırlatma ve toplu görüntülemeler alabilirsiniz. Şirket, departman ve kişisel performans yönetimi yapabilirsiniz. Prim ve puan yönetimi yaparak ekibinizden sürekli yüksek performans alabilirsiniz. Puantaj takibi ve personel maliyet takibi yapabilirsiniz. Duyuru ve bildirim yapabilir, sistem PDKS raporlaması alabilirsiniz. Çalışanlarınızdan almanız gereken tüm KVKK kapsamındaki form ve sözleşmelerin dijital ve fiziksel onaylarını takip edebilir alınan onayların dijital arşivini yapa bilirsiniz. 

Geçmiş personel verileri hızlıca ulaşabilir, yeni personel ilanları ve duyuruları sistem üzerinden yapılabilir. Şirket içi ve şirket dışı personel ilanlarınıza dijital başvuru alabilirsiniz. İstediğiniz personellere ve dışarından yapılan iş başvurularına online iş görüşmesi gönderebilir. Bu görüşmeleri ve görüşme tutanaklarını sistemde kaydedebilirsiniz. 

Personel masraf yönetimi ve onay akış yönetimi yapabilir, masraf türleri, dönemleri ve çalışanlara göre farklı raporlamalar alabilirsiniz. Çalışanlarınızın brüt ücret, prim, sgk, masraf, araç, sigorta, yakıt ve benzeri giderlerini takip edip raporlaya bilirsiniz.  
Dijital İntranet Programı

İnsan Kaynakları

Satış Gücü & CRM

Doküman Yönetimi

Dijital Şirket

İletişim Whatspp Logo
ÜCRETSİZ DENEYİN
Atesoft Web tasarım - Web Sitesi geliştirme