ÖZELLİKLER

CORPİNET NEDİR?
Corpinet, KOBİ’lerin en geniş kapsamlı dijital dönüşümünü sağlayan ilk ve tek bulut yazılımıdır. Bu dönüşümü sağlarken Satış Gücü Yönetimi, Müşteri İlişkileri (CRM), İnsan Kaynakları Yönetimi ve Doküman Yönetimi ile Dijital Şirket fonksiyonlarını tek bir platformda sadece çalışan başına 1 USD’ye sunarak işletmelere eşsiz rekabet avantajı sağlar. Böylece Corpinet, yazılım çözümlerinin pahalı ve karmaşık olduğu inanışına meydan okur.
 
Corpinet ile çalışanlarınızın farklı farklı yazılımlar arasında kaybolmasını önlemiş olup, entegrasyon için ek maliyet ve zaman kaybı yaşamazsınız.
 
Corpinet’in Ana Yönetim Fonksiyonları; Satış Gücü Yönetimi ve CRM Yazılımı – Personel Yönetimi Yazılımı – Doküman Yönetimi Yazılımı – Dijital Dönüşüm Yazılımı – Intranet Yazılımı - Masraf Yönetimi Yazılımı – Video Konferans Yazılımı. Corpinet, bu ana fonksiyonların altında kırktan fazla alt özellik ile şirketinizin muhasebe ve bordro dışında kalan tüm yazılım ihtiyaçlarını karşılar.
 
Corpinet karmaşık yazılım dünyasında yeni bir ufuk açarak ihtiyacınız kadar yazılım, kurumsallık ve dijital dönüşüm sunar, personel ve yöneticiler için dijital dönüşümü kolay ve anlaşılır hale getirir.

Satış Gücü & CRM

Corpinet ile tüm ekibinizin etkinlik bazlı aktivitelerini takip edebilir, onlara görevler verebilir ve bu görevleri anlık olarak yönetebilirsiniz. Çalışanlarına iş takiplerinde planlama kolaylığı ve birçok esneklik imkanı sağlayarak onların hayatını kolaylaştırıp, verim artışı sağlarsınız. Corpinet Satış Gücü ve CRM Yazılımını tüm ofis ve saha ekibiniz için kullanabilir, çalışanlarınızın iş ve pozisyonlarına göre özelleştirebilirsiniz. Corpinet, satış ekipleriniz için gereken satış hunisi, süreç yönetimi, satış raporları, müşterinin 360 derece görünümü, tekrarlayan satışlar için destek ve satış otomasyonu gibi tüm araçları bünyesinde barındırır.

Klasik anlamda CRM uygulamalarının çok dışında bir yazılım olan Corpinet ile karmaşık yazılımların önüne geçer, çalışanlarınıza zaman ve kullanım kolaylığı sağlayarak aynı zamanda Satış Gücünüzü de en verimli şekilde kullanmanıza imkan sağlar.

Uygulama gereksinimi olmaksızın mobil cihazlardan erişim kolaylığı ile tüm görev hatırlatmalarını ve plan bildirimleri ile esnek kullanım sağlar.

İnsan Kaynakları

Personel kartlarını oluşturabilir, özlük dosyası takibi yapabilirsiniz. Farklı yıllık izin tabloları oluşturup kişiye özel yıllık izin tabloları kullanabilirsiniz. Kişilerin yaşlarına, çalışma yıllarına uygun olan yıllık izin hak edişleri sisteme otomatik yüklenir. Tüm yıllık izin talep ve onayları sistemden yönetebilir, otomatik hatırlatma ve toplu görüntülemeler alabilirsiniz. Şirket, departman ve kişisel performans yönetimi yapabilirsiniz. Prim ve puan yönetimi yaparak ekibinizden sürekli yüksek performans alabilirsiniz. Puantaj takibi ve personel maliyet takibi yapabilirsiniz. Duyuru ve bildirim yapabilir, sistem PDKS raporlaması alabilirsiniz. Çalışanlarınızdan almanız gereken tüm KVKK kapsamındaki form ve sözleşmelerin dijital ve fiziksel onaylarını takip edebilir alınan onayların dijital arşivini yapa bilirsiniz. 

Geçmiş personel verileri hızlıca ulaşabilir, yeni personel ilanları ve duyuruları sistem üzerinden yapılabilir. Şirket içi ve şirket dışı personel ilanlarınıza dijital başvuru alabilirsiniz. İstediğiniz personellere ve dışarından yapılan iş başvurularına online iş görüşmesi gönderebilir. Bu görüşmeleri ve görüşme tutanaklarını sistemde kaydedebilirsiniz. 

Personel masraf yönetimi ve onay akış yönetimi yapabilir, masraf türleri, dönemleri ve çalışanlara göre farklı raporlamalar alabilirsiniz. Çalışanlarınızın brüt ücret, prim, sgk, masraf, araç, sigorta, yakıt ve benzeri giderlerini takip edip raporlaya bilirsiniz.  

Doküman Yönetimi

Organizasyon şemanız, vizyon, misyon ve diğer kalite dokümanları ile personel yönetmelikleri, prosedür ve talimatlarınızın onay ve süreç kontrollü ile diğer kurumsal doküman yönetimi Corpinet ile çok kolay. Tüm kalite doküman onay ve değişikliklerinde elektronik bildirim ve hatırlatmalar otomatik yapılır. Tüm dokümanlar ilgili süreç, ekipman, aktif ve benzeri tüm ilişkili konular ile sistematik ve anlamlı şekilde ilişkilendirilir, sizlere anlamlı sonuç ve raporlar sunar. Tüm kalite dokümanlarınız dijital arşivlerinizde, yetkili personelinizin her an erişimine açık.
Corpinet kurumsal doküman yönetimi kurumsallıktan çok daha fazlası, güncellemeler, hatırlatıcılar ve geçmiş doküman arşiv işlemleri.

Tüm kurum için formlarınıza dijital arşivler oluşturabilir ve yetkili personellerinize erişim verebilirsiniz. Tüm kurum içi anketlerinizi Corpinet ile dakikalar için yapabilir ve raporlar alabilirisiniz. Kurum içi ortak klasör kullanımı yapabilir, sınırlı ve sınırsız erişimler açabilirsiniz.

Corpinet doküman yönetimi kurumsal hafıza oluşturmanızı sağlar ve şirketinizi personellerinize bağımlılıktan kurtarıp veri ve bilgi kayıplarını sonlandırır. Sistem üzerinden DÖF açmanızı ve takip etmenizi sağlayarak kurum içi hataların tekrarını önler ve nedenlerini bulmanızı kolaylaştırır.   

Dijital Şirket

Şirketinizin dijital dönüşümü için eksik kalan tüm süreç ve fonksiyon özelliklerini kapsar. Şirketinize özel video konferans sistemine sahip olursunuz. Kişisel ve ekip hatırlatıcısı kurabilirsiniz. Firmanızı ortak akıl ile yönetmek için tüm ekibin fikir ve önerilerini takip edip değerlendirme imkanı sağlar. Gantt Diyagramı ile proje takibi yapabilirsiniz. Şirketinizin intranet sistemi olur. Tedarikçi yönetimi, onaylı sağlayıcı takibi, sağlayıcı sözleşme ve özel fiyat listelerini takip edebilir, dönem sonu hatırlatma ve bildirimler alırsınız. Satın alma talep yönetimi yapabilirsiniz.

Şirketinizin aktiflerinin tüm süreçlerini alıştan iade veya satışa kadar olan tüm aşamalarını dokümanlar ile takip edebilirsiniz. Aktiflerinize ait zimmet tutanaklarını oluşturabilir sistem üzerinde arşivlersiniz. Tüm zimmetler ilgili personel kartı ile ilişkilendirilir. Eşsiz bir taşıt ve demirbaş yönetim yazılıma sahip olursunuz. Sigorta poliçelerinizi takip edip maliyet yönetimi yapar ve atlama ve unutmalar son verirsiniz. İstediğiniz anda karşılaştırmalı fiyat teklifleri alabilirsiniz.  
İletişim Whatspp Logo
ÜCRETSİZ DENEYİN
Atesoft Web tasarım - Web Sitesi geliştirme